Over ons - Wonen a la carte

Over ons

In de afgelopen 7 jaar heeft Wonen à la Carte als onafhankelijk projectontwikkelaar een mooie trackrecord opgebouwd van bijna 400 unieke woningen die middels mede opdrachtgeverschap tot stand zijn gekomen. We zijn hier trots op omdat bij al deze woningen de kopers daadwerkelijk aan tafel met de architect hun ideale woning hebben ontworpen binnen de randvoorwaarden van de locatie. Ons concept heeft zo aan de woonwijken meer smaak en diversiteit toegevoegd, en ook tot meer betrokkenheid van de nieuwe bewoners in de buurt geleid. Wat ons betreft is dit co-creatie in optima forma tussen de woonconsument, ontwikkelaar en grondeigenaar.

Joubert Ockeloen

Directeur

jockeloen@wonenalacarte.nl

070-4141553

Frans van Sliedregt

Adviseur

fvsliedregt@wonenalacarte.nl

070-4141555

Xavier Delnoij

Manager projectontwikkeling

xdelnoij@wonenalacarte.nl

070-4141559

Binnenkort in dienst

Projectontwikkelaar

info@wonenalacarte.nl

0704141553

Hananja Corbet

Verkoopmanager

hcorbet@wonenalacarte.nl

070-4141552

Brenda Jansen

Woonconsulent

bjansen@wonenalacarte.nl

070-4141552

Carolien de Graaf

Woonconsulent

cdgraaf@wonenalacarte.nl

070-4141552

Ruth de Wild

Manager marketing & communicatie

rdwild@wonenalacarte.nl

070-4141551

Miranda van Leeuwen

Manager financiën

mvleeuwen@wonenalacarte.nl

070-4141558

Contact

Projecten

Ervaringen