Over ons - Wonen a la carte

Over ons

Wonen à la Carte is in 2012 ontstaan als ‘product’ van VISADE. Een toonaangevende naam in de vastgoedwereld met jarenlange ervaring in het begeleiden en adviseren van ruimtelijke ontwikkelingsvraagstukken. Wonen à la Carte gelooft in de kracht van Mede Opdrachtgeverschap als oplossing voor maatschappelijke (lokale) vraagstukken op het gebied van huisvesting, leefbaarheid, aantrekkelijke wijken en inclusieve gebiedsontwikkeling.

Joubert Ockeloen

Directeur

jockeloen@wonenalacarte.nl

070-4141553

Xavier Delnoij

Directeur projectontwikkeling

xdelnoij@wonenalacarte.nl

070-4141559

Arie Reedijk

Projectontwikkelaar

areedijk@wonenalacarte.nl

0704141557

Hananja Corbet

Verkoopmanager

hcorbet@wonenalacarte.nl

070-4141552

Brenda Jansen

Woonconsulent

woonconsulent@wonenalacarte.nl

070-4141552

Carolien de Graaf

Woonconsulent

woonconsulent@wonenalacarte.nl

070-4141552

Ruth de Wild

Manager marketing & communicatie

rdwild@wonenalacarte.nl

070-4141551

Miranda van Leeuwen

Business controller

mvleeuwen@wonenalacarte.nl

070-4141558

Frans van Sliedregt

Adviseur

fvsliedregt@wonenalacarte.nl

070-4141555

Contact

Projecten

Ervaringen