Over ons

Wonen à la Carte BV bestaat uit een compact en flexibel team van enthousiaste medewerkers dat altijd klaar staat om je professioneel en vriendelijk te woord te staan. Je kunt rekenen op gedegen advies en begeleiding tot een eindresultaat waar iedereen tevreden over is.

Joubert Ockeloen

Directeur

jockeloen@wonenalacarte.nl

070-4141553

Frans van Sliedregt

Adviseur

fvsliedregt@wonenalacarte.nl

070-4141555

Xavier Delnoij

Manager projectontwikkeling

xdelnoij@wonenalacarte.nl

070-4141559

Daniël Sandwijk

Projectmanager

dsandwijk@wonenalacarte.nl

0704141557

Hananja Corbet

Verkoopmanager

hcorbet@wonenalacarte.nl

070-4141552

Brenda Jansen

Woonconsulent

bjansen@wonenalacarte.nl

070-4141554

Carolien de Graaf

Woonconsulent

cdgraaf@wonenalacarte.nl

070-4141556

Ruth de Wild

Manager marketing & communicatie

rdwild@wonenalacarte.nl

070-4141551

Miranda van Leeuwen

Manager financiën

mvleeuwen@wonenalacarte.nl

070-4141558

Contact

Projecten

Ervaringen